TERE TULEMAST!

Hei, mul on hea meel, et külastad veebipoodi MINU TARK LAPS. Mina olen Valeria ja siit saad lugeda lühidalt minust ja minu tegevusest.

Ettevõttest

MINU TARK LAPS koostab lastele mõeldud tegelusvahendeid. Meie poest saate soetada toredate illustratsioonidega, erinevate ja huvitavate harjutustega vihikuid, õppekaarte, mänge jm. Kõik tooted on suunatud sellele, et laps saaks võimalikult palju areneda – arendada loogikat, peenmotoorseid oskusi, tähelepanu ja kunstimeelt, aga ka õppida ja tugevdada mälu.

Minu lugu

Ettevõtte sai alguse 2020. aastal, kui olles kahe väikese lapsega kodus koroonapandeemia ajal hakkasin mõtlema neile tegevust. Teadsin, mis lastele meeldib ja mida nad võiksid juurde õppida. Nii hakkasin koostama erinevaid arendavaid ja loovaid tegevusi. Esimene toode oli mitmekordselt kasutatav tegelusvihik “Minu lapse tegelusvihik”. Nimetus tuli iseenesest, kaua mõtlemata, sest see oligi mõeldud minu lapsele. Kuna trükikoda valmistas rohkem kui ühe tegelusvihiku, siis mõtlesin panna need müüki. Nii see algus saigi.

Miks MINU TARK LAPS? Kuna tegelusvihikute vastu oli suur huvi, siis tekkis mul mõte koostada erinevate teemadega tegelusvihikuid. Hiljem lisandusid ka õppekaardid ja tuli aeg, kui pidin ühendama kõik tooted ühe nimetusega. Nimetus tuli jällegi iseenesest, võttes aluseks “Minu lapse tegelusvihik” muutsin nimetuse “Minu tark laps”, lähtudes sellest, et vahendid aitavad lapse arengule. Koostööd teen trükikojaga Copy.ee, mis tegeleb tehniliste lahendustega ja viib minu ideed ellu. Minuga teeb koostööd Tark Rebane – Sille, kes on samuti ühe toreda lapse ema ja tegeleb huvitava materjali koostamisega, et panustada enda ja teiste laste arengusse.

Kõik meie materjalid on loodud suure armastusega. Mõnusat tutvumist toodetega ja lustlikku koosõppimist!

Natuke numbreid

Ettevõte on ühe aasta jooksul teinul õnnelikuks rohkem kui 2000 last ja teinud koostööd rohkem kui 30 erineva lasteaiaga. Instagrammis on saanud rohkem kui 1000 toredat jälgijat, kes on väga aktiivsed. Leidnud toredaid koostööpartnereid, aga samuti olles toeks ka teistele. Ettevõtte on avatud koostööks ja uuteks ideeks!

logo-minu-tark-laps-68px

#minutarklaps

Jälgi meid instagrammis 👇🏻