TERE TULEMAST!

Hei, mul on hea meel, et külastad minu e-poodi! Mina olen Valeria ja siit saad lugeda lühidalt minust ja minu tegevusest.

Ettevõttest

Aastast 2020 koostan väikestele lastele mõeldud tegelusvahendeid – toredate illustratsioonidega, erinevate ja huvitavate harjutustega mitmekordselt kasutatavaid tegelusvihikuid, erinevale vanusele õppekaarte, arendavaid mänge takjakinnitusel kõige pisematele, kõnet arendada aitavaid töölehti ja palju muud. Kõik minu poolt koostatud tooted on suunatud sellele, et laps saaks võimalikult palju kasu, arendada loogikat, peenmotoorseid oskusi, tähelepanu, kunstimeelt, õppida ja tugevdada mälu.

Ettevõtte sai alguse aastal, kui olles kahe väikese lapsega kodus koroonapandeemia ajal hakkasin mõtlema neile tegevust. Mängimine on laste jaoks kõige loomulikum ja rõõmupakkuvam tegevus. Minu lapsele meeldisid just sellised harivad tegevused, mida ta saaks laua taga istudes teha. Nii tekkiski minu esimene mitmekordselt kasutatav tegelusvihik, mis muutus väga kiiresti ka teiste laste lemmikuks. Üsna kiiresti hakkasin koostama ka teisi arendavaid ja loovaid tegevusi oma lastele jagades mõtteid teistega.

Kõige algusest teen koostööd Sillega (Tark Rebane), kes on samuti ühe toreda lapse ema ja tegeleb huvitava materjali koostamisega, et panustada enda ja teiste laste arengusse.

Kõik meie materjalid on loodud suure armastusega ja enamus neist on mõeldud mitmekordseks kasutamiseks, ikka selleks et lõbutsemist jätkuks mitmeks korraks! Mõnusat tutvumist minu toodetega ja lustlikku koosõppimist!

Ettevõte on mitme aasta jooksul teinud õnnelikuks rohkem kui 7000 last ja teinud koostööd rohkem kui 500 erineva lasteasutusega. Leidnud toredaid koostööpartnereid, aga olnud toeks ka teistele. Ettevõtte on avatud koostööks ja uuteks ideeks!

Armastusega,

Valeria

logo-minu-tark-laps-68px

#minutarklaps

Jälgi meid instagrammis 👇🏻