Kes kus elab ja mida sööb

Tegelusvihik takjapaelal "Kes kus elab ja mida
sööb" sisaldab 12 lehekülge ja 48 erineva loomaga takjapaelal elementi. Vihiku suurus on 15x21cm, iga elemendi suurus on 5x4,5cm.

Vihik tutvustab erinevaid loomi (koduloomad, metsloomad, Aafrika loomad, Antarktika loomad), putukaid ja linde. Samuti õpetab eristama neid vastavalt nende elupaigale ja toitumisviisile. Mäng arendab loogilist mõtlemist ja tugevdab mälu,  stimuleerib aju kõnekeskust ja rikastab lapse sõnavara.

Kuidas mängida?
Esialgu uurige, kas laps tunneb kõiki loomi. Selleks vaadake kõik takjapaelal olevad loomad koos lapsega läbi. Seejärel küsige, kus see loom elab ja mida ta sööb ning otsige koos selle looma vari aluselt. Teine võimalus on, et peale loomade tutvustamist, hakkate kohe aluselt varju uurima ja mõtlete, kellele see võiks kuuluda.

Mänguosad on tehtud tugevast veekindlast materjalist ja laps ei saa neid katki rebida.

Harjutused on mõeldud lastega üheskoos tegemiseks, et aidata lapsel mõista ülesannete sisu ja suunata teda neid õigesti täitma.

Toode koosneb (väikestest) osadest, mis ei sobi väikelastele. Alla 3-aastaste laste puhul kasutada vaid lapsevanema järelevalve all!

Lisa ostukorvi19,50 €