Sinine

Lisa ostukorvi15,50 €
Tegelusvihik on mitmekordselt kasutatav. Vihiku lehtedel kirjutatakse markeriga või viltpliitasiga ja seejärel kustutakse niiske lapiga või salvrätiga. Kasutada saab ka värve ja plastiliini. 

Lapsed on pidevas liikumises. Nad armastavad kõike, mis lendab, ujub ja sõidab. See vihik annab lapsele võimaluse seda kõike proovida! Tegelusvihikus on rohkesti autode temaatikat.

Lehed on tehtud tugevast materjalist ja laps ei saa neid kergelt katki rebida. Vihikut trükkimisel on kasutatud tehnoloogiat mis ei lase vett läbi ka spiraalköite kohal. Vaatamata sellele, ei ole soovitatav vihikut täiesti kraanivee alla panna.

Tegelusvihikus on 23 töölehte (A5 formaat), mis on mõeldud lastega üheskoos tegemiseks, et aidata lapsel mõista ülesannete sisu ja suunata teda õigesti neid täitmaHarjutused sobivad eelkõige lastele vanuses 2-4 eluaastat. 

Tegevused aitavad kaasa lapse peenmotoorika ja tähelepanu arengule, tööle keskendumisele ja mälu tugevdamisele. Lisaks, arendavad harjutused lapse loogilist mõtlemist, kunstimeelt ning käeosavust.

Kasutusjuhend